We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
emailadres wachtwoord

Het team

Groepen en leerkrachten

Obs De Veenvlinder heeft in het schooljaar 2021-2022 14 reguliere groepen en een Taalschool met 3 groepen.

Taalschool
In de Taalschool, gevestigd aan de Esweg, krijgen anderstalige leerlingen van maandag t/m vrijdag onderwijs dat speciaal is gericht op verwerving van de Nederlandse taal. 
Dit schooljaar heeft de Taalschool 3 groepen: een onderbouwgroep, een middenbouwgroep en een bovenbouwgroep.

Delta aanpak
In de Delta aanpak worden leerlingen meer en anders uitgedaagd. Er wordt geen vaste lesmethode gehanteerd maar er wordt gewerkt vanuit thema's. Deze thema’s worden uitgewerkt vanuit gezamenlijkheid, maar ook vanuit een individuele gedifferentieerde wijze.  
Daarnaast behoren discussiëren, filosoferen en het verkrijgen van inzicht in jezelf en je omgeving tot het curriculum van de Deltagroep. 


GroepLeerkrachtWerkdagen
1/2AMargien Uffen
Tessa Hanen
ma. t/m do.
vr.
1/2BHester van Dijk
Gerda Haan
ma. t/m wo.
do. en vr.
1/2CYnske Pieters
Valerie Hartlief
ma. en di.
wo. t/m vr.
1/2DMarijn van Wijk
Tessa Hanen
ma, di., do. en vr.
wo.
3AAlida de Goede
Lotte Zijnge 
ma. t/m wo.
do. en vr.
3BSuzanne Belga
Marlotte de Groot
ma. t/m wo.
do.en vr.
4AYvonne Geertsma. t/m vr.
4BMarloes Zwakenbergma. t/m vr.
5AMarlotte de Groot
Magalien de Vries
ma. en wo.
di., do. en vr.
5BLotte Zijnge
Tiena Akkerman
ma. en di.
wo., do. en vr.
6AMoniek Homan
Ewoud van der raad
ma. t/m wo
do. en vr.
6/7B         
Golan Apgar
Els Bousema
ma. t/m wo. en vr.
do.
7AEwoud van der Raad
Gea Schuur                   
ma. en di.
wo. t/m vr.

8A            Tsjitske Stoel                  
Els Bousema
ma., do en vr.           
di. en wo.


TaalschoolGonny Bijl  
Willeke Zwaving 
Ellen Noord 
Saskia van Bruinessen 
Siska Kanninga

Tineke Boerma- Coördinator
di. t/m vr
ma., wo t/m vr.
ma. en di.
ma., wo. en vr.
di. en do.


di.
Delta aanpakHenk-Jaap Rijksma. en don. ochtend

 
Overige medewerkers
Intern Begeleider (IB)Tineke Boerma
Onderwijsassistenten

Carolina Rozema
Janneke Visser
Janet Sikkens
Shirley Sterenborg

Sebine Kevelam (Taalschool)
Melanie Ensing (Taalschool)
Roy Hermans (Taalschool)
Ghaidaa Al Karaghouli (Taalschool)
Anah Mercera (Taalschool)
ConciërgeRoland van Dooren
SchoonmakerGeert Regien
CoördinatorTessa Hanen
DirecteurLeonie Magnin