emailadres wachtwoord

Het team

Groepen en leerkrachten

Obs De Veenvlinder is gestart met 11 reguliere groepen en een Taalklas in het schooljaar 2017-2018. In verband met de groei wordt er na de voorjaarsvakantie in 2018 een 4e kleutergroep opgestart, dit betreft een instroomgroep. Alle 4-jarigen die in februari of daarna 4 jaar worden, starten in deze instroomgroep.

Taalklas
In de Taalklas krijgen anderstalige leerlingen (vanaf groep 3) van maandag t/m donderdag les, speciaal gericht op de Nederlandse taalverwerving. Op de vrijdag integreren ze in hun reguliere groep.

De groepen 1 t/m 5 zijn gehuisvest op de locatie Schoollaan 18.
Groep
Leerkracht
Dagen
Groep 1/2 A
Margien Uffen
Marloes Zwakenberg
Ma. t/m do.
Vr.
Groep 1/2 B
Hester van Dijk
Crista van de Zande
Ma. t/m wo. 
Do. & vr.
Groep 1/2 C
Ynske Pieters
Valérie Hartlief
Ma. & di.
Wo. t/m vr.
Groep 3A
Alida de Goede
Ludy Weber
Ma. & di.
Wo. t/m vr.
Groep 3B
Magalien de Vries
Alida de Goede
Ma., di. & do (deels vr.)
Wo. (deels vr.)
Groep 4
Tsjitske Stoel
Marloes Zwakenberg
Ma, di. & vr.
Wo. & do.
Groep 5
Robert Emmelkamp
Tessa Kampinga
Ma. & di. + do. & vr.
Wo.
 
De groepen 6 t/m 8 en de Taalklas zijn gevestigd op locatie Esweg 21.
Groep
Leerkracht
Dagen
Groep 6
Suzanne Belga        
Gea Schuur
Ma. t/m wo.                  
Do. & vr.
Groep 7
Golan Apcar
Ma. t/m vr.
Groep 7B/8BArnoud Berkepas
Gea Schuur
Ma., do & vr.
Di. & wo.
Groep 8
Els Bousema
Yvonne Geerts
Ma, di. & vr.
Wo. & do.

 
Overige medewerkers
 ICT- coördinatoren 
Ynske Pieters (onderbouw)
Robert Emmelkamp (middenbouw)
Arnoud Berkepas (bovenbouw)
Coördinatoren 
passend onderwijs
Aletta Jongman en Tineke Boerma
Conciërge
Roland van Dooren
Schoonmaker
Geert Regien
Unit coördinator
Tessa Kampinga
Unit directeur
Marjan Jansen 

Verder aan school verbonden
Vakleerkrachten bewegingsonderwijs
Mathijs Höster
Aukelien van Dam
Bastiaan de Bruyn
Leerkracht humanistisch
vormingsonderwijs (groep 7)
Irene van den Berg
Leerkracht godsdienstig
vormingsonderwijs (groep 6)
Tilly Hooikammer